Apt 1309 My One Bela Vista
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Apt 1309 My One Bela Vista São Paulo is een goede keuze voor maximaal 2 gasten en biedt een eersteklas locatie op 20 minuten lopen van het Edifício Itália. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.
Dit appartement van 22 m² bevindt zich in de Van Ness wijk van de stad, vrij dicht bij Winkel- en congrescentrum Frei Caneca. Apt 1309 My One Bela Vista ligt op 350 meter afstand van Master Supermercados, op minder dan 750 meter verwijderd van Higienópolis-Mackenzie metrostation. Het Cultureel Instituut van Itau bevindt zich ook op 25 minuten wandelen van dit 1-badkamer appartement.
Bij dit appartement treffen de gasten onder andere een complete keuken. Deze accommodatie ligt op afstand van 20 minuten rijden van de luchthaven Congonhas.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera1,5 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall1,5 km
- Julio Prestes Station2,6 km
- Abril Theater1,4 km
- Avenida Paulista950 m
- Downtown Sao Paulo1,6 km
- Sambodromo4,4 km
- Obelisco3,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas11 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station2,7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apt 1309 My One Bela Vista.
Gasten van Apt 1309 My One Bela Vista kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Edifício Itália, op 20 minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Cultureel Instituut van Itau (2 km) en het Winkelcentrum Center 3 (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apt 1309 My One Bela Vista in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apt 1309 My One Bela Vista naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apt 1309 My One Bela Vista te boeken?
De prijs van het boeken van Apt 1309 My One Bela Vista is $32. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar het appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij het appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apt 1309 My One Bela Vista?
Apt 1309 My One Bela Vista bestaat uit 22 vierkante meter. - ❓
Zijn er wasfaciliteiten in het appartement?
Absoluut, biedt het appartement het gemak van een wasmachine.